Oferta Salonu Kosmetycznego JOLA

Podologia

Pedicure podologiczny, leczniczy     90-130
Pielęgnacja stopy cukrzycowej 90-130
Zabieg na wrastające paznokcie  od 60
Zakładanie tamponady  50
Rekonstrukcja płytki paznokcia  50/1 paznokieć
Oczyszczanie zgrubiałych paznokci 50-120
Klamry na wrastające paznokcie 90 PLN
Kontrola klamry 30-60

Jeżeli mamy do czynienia z wrastaniem paznokcia spowodowanym przez deformację płytki paznokciowej należy koniecznie zastosować klamrę. Klamra powoduje prawie natychmiastową ulgę.
W celu uzyskania trwałej poprawy należy kontynuować stosowanie klamry wielokrotnie. Zadaniem klamry jest odciągnięcie brzegów paznokcia ku górze i skorygowanie jego dalszego wzrostu.

Najbardziej dostępne i proste w nałożeniu przez fachowca są klamry B/S Quick. Klamrę B/S Quick przykleja się na płytkę paznokciową - dzięki temu może być ona stosowana nawet podczas stanu zapalnego wału paznokciowego, na cienkie i łamliwe paznokcie.

Klamry drutowe OSTHOLD 120 PLN
Kontrola klamry  70-120

Korekcja wrastających paznokci - klamry drutowe VHO Osthold Perfect.


Wrastające paznokcie to bardzo bolesny problem. Kiedyś jedyną formą leczenia było chirurgiczne zrywanie paznokcia. Ta metoda okazała się mało skuteczna. Nie można w ten sposób zlikwidować przyczyny wrastania paznokci. Po odrośnięciu paznokieć zaczyna wrastać ponownie.Najnowszym wynalazkiem niemieckiej podologii są klamry drutowe VHO Osthold Perfect. Zrobione są z materiału wykorzystywanego w aparatach ortodontycznych. Zakładać je można nawet wtedy, gdy doszło do stanu zapalnego wału paznokciowego.


Kosmetyczka zakłada na paznokieć Klamrę Korygującą. Zabieg jest krótki, bezbolesny. Klamra nie przeszkadza na co dzień. Klamra zrasta razem z paznokciem. W większości przypadków trzeba powtarzać nakładanie klamry. Zabiegi kontynuuje się tak długo aż problem wrastającego paznokcia zostanie zlikwidowany.

Zadaniem klamry jest odciągnięcie brzegów paznokcia ku górze i skorygowanie jego dalszego wzrostu. Dodatkowo pacjent jest instruowany, w jaki sposób musi zakładać tampony nasączone środkiem przeciwzapalnym. Zabieg ten będzie on wykonywał sam w domu, już po założeniu klamry VHO Osthold. Klamrę VHO Osthold mocuje się pod brzegami paznokcia, w miejscu, gdzie zaczyna on wrastać brzegami w ciało.W tym celu końcówki drutu są odpowiednio kształtowane i dopasowywane do grubości płytki paznokciowej po obu stronach palca. Haczyk mocuje się pod płytką, drucik odpowiednio przycina i wykańcza oczkiem.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie strony, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”).