Oferta Salonu Kosmetycznego JOLA

Pielęgnacja stóp

Pedicure kosmetyczny 90 PLN
Pedicure kosmetyczny z malowaniem 110 PLN
   
Pedicure +nałożenie żelu 140 PLN
Hybryda / żel na stopy 90 PLN

PEDICURE KOSMETYCZNY - Polega na usunięciu zrogowaciałego naskórka, obcięciu paznokci i wykonaniu masażu stóp. Do pielęgnacji stóp używamy preparatów firmy Gehwol i Ziaja. Różnorodne kremy i pianki wyraźnie poprawiają kondycje stóp.

Dlaczego stopy są takie ważne?

Ważne, bo całe życie niosą nasze ciało, pozwalają uprawiać sport, tańczyć, biegać i chodzić. Pamiętaj o ich pielęgnacji i rozpieszczaj swoje stopy , to inwestycja na Twoje dobre samopoczucie.

Nadmierna potliwość, nadmierna suchość, pękające pięty, stopy szorstkie i zrogowaciałe, odparzenia i obrzęki, zmęczenie stóp, nagniotki, modzele, wrastające paznokcie - są to problemy, z którymi trudno nam czasami samemu się uporać. Dlatego warto skonsultować ten problem z fachowcem, osobą która zajmie się ich pielęgnacją, poleci odpowiednie środki i preparaty.

Ważne informacje:

Zabieg pedicure i manicure wykonywany jest z zachowaniem szczególnej higieny i bezpieczeństwa w trosce o Wasze stopy, tzn. stosujemy środki dezynfekujące do stóp, zabieg wykonujemy używając frezarki z kapkami ściernymi jednorazowego użytku. Cążki do skórek są poddawane procesowi sterylizacji (przy kliencie rozpakowywane są z opakowania, które świadczą, że są sterylne).

   

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie strony, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”).