Oferta Salonu Kosmetycznego JOLA

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny jest to makijaż utrzymujący się 3-5 lat. Ma w sposób naturalny podkreślać kontury i czerwień wargową ust, brwi i linie rzęs. Wykonywany jest w znieczuleniu.
Zabieg wykonujemy na profesjonalnym urządzeniu zapewniającym całkowitą sterylność i komfort.
Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i niealergizujące zostają wprowadzone do przestrzeni międzykomórkowej naskórka i utrzymują się tam 3-5 lat.
Z upływem lat dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika, średnio 20% rocznie. Przy bardzo słabo wysyconych makijażach barwnik będzie szybciej niewidoczny, co należy uwzględniać przy wyborze kolorystyki.

Przed zabiegiem

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją w celu ustalenia preferencji dotyczących kształtu i koloru. Przed wykonaniem pigmentacji wykonywany jest rysunek wstępny, który pozwoli klientce zobaczyć zbliżony efekt końcowy. Zawsze pod uwagę brane są takie kryteria jak symetria, kształt, naturalny kolor oraz przyzwyczajenia klientki.

Zabieg

Podczas wykonywania zabiegu może dojść do obrzęku i podrażnienia, ale jest to normalne, a objawy szybko ustępują. Dyskomfort związany z bólem niwelują specjalistyczne, nowoczesne kremy znieczulające, które redukują przykre doznania prawie do zera. W zależności od miejsca pigmentacji zabieg trwa ok 1-2 godzin. Już następnego dnia po zabiegu można się śmiało pokazać w pracy, pod warunkiem, że nie będzie nam przeszkadzać intensywne zabarwienie ust

Po zabiegu

W 3-5 dni po zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać, stąd bardzo ważne jest stałe nawilżanie kremem lub maścią. W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie blednie o 50% natężenia wyjściowego, dlatego nie należy się niepokoić tym, że bezpośrednio po zabiegu zabarwienie jest wyjątkowo intensywne, nawet przy wykonywaniu makijażu bardzo naturalnego.

W przypadku osób z tendencją do opryszczek zalecane jest zażywanie leków antywirusowych Heviran oraz maści Zovirax w celu zabezpieczenia konturu ust przed nadmiernym złuszczeniem oraz wydłużonym okresem gojenia. Przez pierwsze dni po zabiegu nie należy się opalać i korzystać z sauny. Makijaż permanentny nie powinien być stosowany w ciąży, w czasie infekcji oraz u osób chorych na łuszczyce, cukrzyce i przyjmujących leki sterydowe.

Po 4-6 tygodniach po zabiegu należy wykonać korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów. Jeżeli korekta nie zostanie wykonana, gabinet nie ponosi odpowiedzialności za trwałość makijażu. Korekta ta jest oczywiście bezpłatna, pod warunkiem że zostanie wykonana do 8 tygodni po zabiegu.

MAKIJAŻ UST - KONTURY 750 PLN
MAKIJAŻ UST- CIENIOWANIE 850 PLN
MAKIJAŻ UST - WYPEŁNIENIE 950 PLN
OCZY KRESKI GÓRNE 450 - 550 PLN
OCZY KRESKI DOLNE 400 PLN
OCZY - KRESKI GÓRNE + DOLNE WYKONANE PODCZAS JEDNEGO ZABIEGU 750 PLN
BRWI metodą CIENIA 850 PLN
BRWI metodą OMBRE / PUDROWE 850 PLN
BRWI TAFFY - Mikroblading 850 PLN

Obecnie ogromną popularnością cieszy się efekt ombre polegający na bardzo delikatnym zaznaczeniu początków, przodów łuku brwiowego po wzmocnienie koloru na cieńszych końcówkach brwi.

USUWANIE TATUAŻU Cena ustalana indywidualnie  
USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO  Cena ustalana indywidualnie 

Zabieg usuwania makijażu permanentnego wykonuję metodą ECURI.  Polega na wprowadzeniu specjalnego preparatu do skóry, który powoduje rozbicie i wydalenie barwnika na zewnątrz naskórka. zabiegi wykonuje się co miesiąc. 

 Makijaż permanentny Bochnia - zapraszamy

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie strony, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”).