Nowości w kosmetyce

Zabieg CHRISTINA COMODEX – kompleksowe leczenie skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej COMODEX jest potężną kombinacją ekstraktów roślinnych i bardzo skutecznych, zaawansowanych technologicznie systemów nośnikowych. Technologia nowej linii COMODEX gwarantuje zwiększone możliwości przenikania, które zapewniają bardziej skuteczne działanie i znacznie szybsze wyniki.

Łącząc w sobie naturę i naukę COMODEX oczyszcza, równoważy i odnawia skórę przywracając jej zdrowy wygląd. COMODEX zajmuje się wszystkim co dotyczy pierwotnych przyczyn skóry tłustej i stanów zapalnych, przyspieszając procesy gojenia i zapobiegając tworzeniu się dalszych zmian.

Oczyszczanie wodorowe twarzy Bochnia


Oczyszczanie wodorowe jako nowość w pielęgnacji skóry twarzy w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Zabieg polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i niewielkiej masie, wodór może dosięgnąć głębokich struktur skóry. Po dotarciu, eliminuje wolne rodniki, które wpływają na pojawianie się oznak starzenia się skóry. 

Muscle Normalize to zabieg wzmacniający mięśnie przeprowadzany w celu poprawy napięcia mięśni antygrawitacyjnych. Głównym składnikiem aktywnym jest acetylocholina, której z wiekiem ubywa z naszego organizmu. Acetylocholina doprowadza do wystąpienia skurczu danych grup mięśniowych.

 

Zapraszamy na zabieg FOREVER YOUNG, który poprawia wewnętrzną strukturę skóry, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się i poprawia ogólną kondycję skóry.

Stosowanie FOREVER YOUNG daje natychmiastowe i długotrwałe korzyści, które obejmują:

- Zmniejszenie, wygładzenie zmarszczek i drobnych linii,
- Przyspieszenie wzrostu komórek,
- Zwiększonej adhezji naskórka,
- Zwiększenie nawilżenia skóry, pozostawiając skórę delikatną i pełną blasku,
- Naprawa i pogrubienia naskórka,
- Ujędrnianie skóry,
- Wzmocnienie kolagenu i elastyny ??skóry,
- Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UVA / UVB,
- Zmniejszenie przebarwień,
- Poprawa krążenia krwi,

Zapraszamy na terapię DR.CYJ Hair Filler. To peptydowy preparat z unikalną formułą siedmiu peptydów i kwasu hialuronowego podawanych w formie wkłuć, który hamuje wypadanie oraz stymuluje wzrost nowych włosów, zagęszcza je i pogrubia, poprawiając ogólną kondycję włosów.

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie strony, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”).