Nowości w kosmetyce

PQAge Evolution to liftingujący peeling, który regeneruje głębsze warstwy skóry i w delikatny sposób stymuluje ją do odnowy. Efekty zabiegu – gładsza i wizualnie młodsza skóra – są widoczne od razu po zabiegu.

PqAge to zabieg, który skutecznie zwalcza niedoskonałości i znacznie poprawia jakość skóryProfhilo jest unikalnym zabiegiem odmładzającym nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry. zawiera on najwyższe jak do tej pory stężenie kwasu hialuronowego (dawka 64 mg / strzykawkę). Nie jest wypełniaczem – po podaniu migruje pod skórą unosząc ją - efekt wygładzenia skóry.

 

 

Mezoterapia mikroigłowa jest to zabieg, który pobudza i stymuluje naskórek a jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie Dzięki temu wysoko skoncentrowane stężenie oraz składniki preparatów o odpowiedniej wielkości cząsteczki wnikają w jego głąb.

KOBIDO japoński masaż twarzy, nazywany niechirurgicznym liftingiem. Zabieg pobudza głębokie warstwy mięśni twarzy do produkcji substancji odżywczych a co za tym idzie wygładza i wzmacnia napięcie twarzy naturalnie.

Masaż twarzy cena 190 zł


Efekt odmłodzenia i wygładzenia.

Doskonały zabieg dla zmęczonych oczu, zmniejsza cienie, wygładza skórę i poprawia krążenie krwi i limfy. Dzięki delikatnej jonizacji mamy możliwość głębokiego wprowadzenia składników aktywnych ze specjalnego Serum.

 Efekt liftingu bez skalpela dzięki działaniu tonującemu mięśnie. Większość zabiegów działa tylko na powierzchni skóry, natomiast Catio Lift działa także na mięśnie podskórne poprawiając ich elastyczność i zwiększając objętość. Efekty zabiegu są spektakularne, owal twarzy zostaje pięknie wymodelowany.

Zobaczysz różnicę!

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie strony, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”).