Oferta Salonu Kosmetycznego JOLA

PIELĘGNACJA CIAŁA

LIPOCRYO (jedno przyłożenie)  180 PLN
FALE RADIOWE RF od 150 PLN

Fale radiowe RF – Therma G - Zabiegi na ciało z wykorzystaniem częstotliwości radiowej to obecnie najskuteczniejsza terapia na cellulit i modelowanie sylwetki. Działa skutecznie na adipocyty (komórki tłuszczowe) rozpuszczając je. Odczuwa się wyraźną utratę centymetrów w obwodach ciała. Seria zabiegów przynosi rewelacyjne efekty likwidując zaawansowaną postać cellulite.
Zabiegi Therma G - Radio Frequency - dla ciała dają następujące efekty:

• wyszczuplenie i wymodelowanie ciała,
• redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej,
• redukcja zaawansowanych postaci cellulitu,
• ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki),
• zmniejszenie blizn i rozstępów,
• poprawa jakości skóry ciała. 

PEELING SOLNY, KOKOSOWY, KAWOWY- częściowy/cały/ 100-190 PLN

Usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki skóry pozostawiając skórę miękką i lśniącą. Pobudza odnowę, zwiększa odporność i nawilża górne warstwy naskórka. Przygotowuje skórę do następnych zabiegów. Pomaga zachować piękną i zdrową skórę.

Zabieg wyszczuplający - chłodzący /częściowy/ od 120 PLN

Jest to intensywny zabieg o podwójnym działaniu. Oczyszcza z toksyn i poprawia mikrokrążenie. Działa silnie antycellulitowo i wyszczuplająco. Przywraca skórze gładkość i sprężystość oraz likwiduje efekt „skórki pomarańczowej”. Sylwetka staje się smuklejsza. Zabieg poprawia elastyczność skóry i zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu.

ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY Z ALGAMI/peeling+algi/ 220 PLN
MASAŻ CAŁEGO CIAŁA  220 PLN

Masaż ciepłymi kamieniami

Plecy 100 PLN
Całe ciało 220 PLN

MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Plecy 100 PLN
Całe ciało 230 PLN
MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ 30min - od 70 PLN

Metoda lecznicza szeroko wykorzystywana w medycynie chińskiej, polegająca na masowaniu ciała okrężnymi ruchami zassaną gumową bańką. Poprawia cyrkulację krwi i limfy, pomaga w oczyszczeniu całego organizmu z toksyn, płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Znakomicie likwiduje obrzęki i zmiany skórne wynikające z zaburzeń krążenia. Jest jednym z podstawowych zabiegów o potwierdzonej skuteczności w leczeniu cellulitu. Działa także odchudzająco, uelastyczniająco i ujędrniająco.

MASAŻ CZEKOLADOWY

Masaż częściowy 100 PLN
Masaż całego ciała 220 PLN

Masaż Czekoladowy - to prawdziwa uczta dla ciała i ducha. Wykonywany na bazie ciepłej czekolady, zawierającej naturalne antyutleniacze neutralizujace działanie wolnych rodników niszczących skórę oraz witaminy, magnez, potas, wapń, żelazo. Czekolada pobudza wydzielanie endorfin, dzięki czemu działa antydepresyjnie. Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka i nawilżona. Głównymi zaletami tego masażu jest działanie odmładzające i całkowita relaksacja.

 

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie strony, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”).